Profesjonalna pneumatyczna platforma do wodnego skutera ratowniczego, gumowa platforma ratownicza.

Czwarta odsłona naszej platformy ratowniczej do skutera wodnego, uwzględniająca uwagi, spostrzeżenia i eliminująca wszystkie, nawet te najdrobniejsze mankamenty.

Zaprojektowana specjalnie z myślą o ratownictwie wodnym. Dedykowane i wzmacniane uchwyty pozwalają na ergonomiczną pracę na platformie. Wzmacniany spód powleczony ochronnym materiałem, by sprostać założeniom w ciężkich warunkach użytkowania. Pompowana platforma ratownicza (IRS) doskonale sprawdza się podczas patrolowania kąpieliska, pokazów, treningów czy akcji ratunkowych.

Rescue Sled jako środek asekuracyjny. wraz ze skuterem wodnym tworzą bojową jednostkę ratunkową, których jest coraz więcej na naszych kąpieliskach. Powyższe cechy pozwalają na użytkowanie w każdych warunkach bez potrzeby martwienia się o uszkodzenia czy też przetarcia. A co najważniejsze – nie ma już problemów z przechowywaniem i transportem. Po opłukaniu i wysuszeniu wystarczy złożyć deskę, niczym materac, do dedykowanej torby, a cały zestaw bez problemu można schować do bagażnika auta lub na jednej z półek w magazynie.